Hakkımızda

Ankara Grup Turizm ve Seyahat Acentası;

Sektöründeki tüm teknik bilgileri edinmiş olan yönetim ekibiyle, 2010 yılı itibari ile bu bilgilerini teoriden pratiğe dönüştürmeye başlamıştır. Ankara Grup kadrosunda barındığı genç ve dinamik çalışanlarını da bu sektörde deneyim kazanmış ve misafir memnuniyetini benimsemiş ekip arkadaşlarından oluşturmaktadır.

2010 yılından itibaren VIP Turizm Taşımacılık sektöründe hizmet veren Ankara Grup, Hizmet ağına 2018 yılı itibariyle Seyahat Acentası İşletmeciliğini de eklemiş olup, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşur. Her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile Ankarada sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Her çeşit ekonomik ve lüks aracı kendi öz malı olarak bünyesinde bulunduran, Türkiyenin hemen hemen her şehrindeki oteller ile anlaşması olan Ankara Grup,

Filo Araç Kiralama Hizmeti alan müşterilerinin; Araç bakım, Kasko, Trafik ve yolcu sigortalarının önemini,

Otel hizmeti alan müşterilerinin;

Tatil, İş seyahati veya toplantı sürecindeki konaklamalarınızın sorunsuz bir şekilde sürdürülmesinin önemini benimseyerek siz değerli misafirlerimizin risklerini azaltmakta yükümlü olduğunu hiçbir zaman unutmamış ve unutmayacaktır.

 

Bu bir güven meselesi değilmi ?

 

Gelecek günlerde planladığınız VIP Turlar, Şehir içi ve Şehir dışı araç organizasyonlarınız için trafik yükünü,

Toplantı, Seminer, Kongre ve Her türlü organizasyonların yükünü de omuzlarınızdan alıp, size bu süreçlerinizde destek olmak bize mutluluk verecektir.