VIP Transfer

VIP transfer hizmetleri;

Ankaragrup siz birinci sınıf misafirleri için, havalimanı transferi hizmeti, şehir içi araç tahsisi veya şehir dışı seyahatlerinizde kullanılmak üzere VIP transfer hizmeti sunmaktadır. Seyahatiniz esnasında en üst düzeyde konforu sağlamak için, size üst düzey ve tam donanımlı araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.

VIP transfer hizmeti, Şehir içi veya şehir dışı iş seyahatleri, konferanslar, Tatil veya Düğün aracı gibi etkinlikler için mükemmel bir seçimdir. En iyi seyahat kalitesini, profesyonel misafir hizmetlerini ve güvenliğini sağlıyoruz.

Ankaragrup VIP transfer hizmeti neden bukadar çekici? 

  • Yeni standart, ticari veya lüks araçlar sunuyoruz. Bireysel veya daha büyük bir yolcu grubu için konforlu araçlar, minibüsler ve midibüsler sunuyoruz.
  • VIP şehir içi ve şehir dışı yolcu taşımacılığı hizmetleri veriyoruz.
  • Siz değerli VIP misafirlerimiz için havaalanında veya Tren garında karşılama hizmeti sunuyoruz.
  • Operasyon ekibimiz, son teknolojiye sahip olan Uçuş görünümü izleme sistemlerini kullanarak uçuşunuzun her adımını izliyor. Böylece, vardığınızda, şoförünüzün yerinde ve sizi karşılamaya hazır olacağından emin olabilirsiniz.
  • Bireysel kişilere olduğu kadar şirketler, devlet kurumları, konferanslar ve özel etkinlikler için de hizmet veriyoruz;
  • Gizliliği garanti ediyoruz.
  • Deneyimli ve kalifiye şoförlerimiz yolculuğunuzu güvenli ve konforlu hale getirecek. En iyi misafir hizmetleri için sürücülerimiz özel talebe istinaden İngilizce, Rusça veya Arapça bilmektedir. Ayrıca, resmi olarak giyinmiş sürücülerimiz ( yani gömlek ve koyu klasik bir takım elbise giyerler ) her koşula uygun görüneceklerdir;
  • VIP Transfer hizmetini kullanırken büyük etkinliklere hizmet vermek için birkaç benzer araç da kiralayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, size geniş bir şoförlü araç yelpazesi sunuyoruz;

Standart lüks araçlar, ticari veya lüks minibüs araçlar.

Ankara başta olmak üzere, İstanbul ve İzmirde de VIP misafirlerimize hizmet sağlama konusunda uzun vadeli bir deneyime sahibiz. VIP transfer hizmetimiz sık sık, yabancı konuklar, kamu kuruluşları, iş sahipleri vb. tarafından seçilmektedir.

Ankaragrup Turizm yolcu taşımacıları derneği üyesidir.