Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti;

Talebiniz doğrultusunda,

Kendinize, patronunuza, kurumsal müşterilerinize, misafirlerinize, çalışanlarınıza veya düğün gününüzde dahi kullanılmak üzere Ankara şehir içi veya şehir dışı şoförlü araçlarımızla sizin belirleyeceğiniz gün süresince Trafik stresinden uzak, rahatlıkla gelen e-postalarını, telefon görüşmelerini veya konuklarınızla iş görüşmelerini yapar, dilerseniz araç içinde bulunan günlük gazete veya dergilerimizi okur araç içi ikramlıklarımızla kendinize ve işinize zaman ayırabileceğiniz lüks ve konforlu bir seyahat sağlıyoruz.

Ankaragrup Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

Şehir içi, şehir dışı veya yurt dışından gelen misafirlerinizin, trafik stresi, adres arama, otopark bulma gibi sorunlar ile uğraşmadan, gidecekleri yere zamanında ve emniyetli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Ankaragrup yalnızca hayatınızı kolaylaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda hizmetimiz süresince her dilediğinizin karşılanmasını sağlama görevinin ötesine geçen profesyonel, kişiye özel Şoförlü Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

İtibarınızı yetenekli ellerimize bırakın.

 

Bu bir güven meselesi değil mi ?

 

Özel taleplerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurup hizmet süresince ilk günden son güne kadar programınıza uyan ve değerli zamanınızı her an etkin bir biçimde kullanacak güzergah oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Şoförlerimiz; Takım elbiseli, sürüş ve yol güzergahları konusunda uzmanlaşmış ve karayolları trafik kanununun gerektirdiği tüm sertifikaları edinmiş, sektörlerinde yılların deneyimine sahip kişilerden oluşmaktadır.