Tur Organizasyonları

Sizin de tatil anlayışınız yeni yerler keşfetmek ve zamanınızı dolu dolu geçirirken, ufkunuzu genişletmekse doğru yerdesiniz.  Ankaragrup turları ile ülkenin dört bir yanını ince ince keşfedip deneyimli rehberlerin engin bilgi ve birikimi ile keşiflerinizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

Ankaragrup’un deneyimli ve yeniliğe açık tur ekipleri, her mevsim gidilecek keyifli turlar için rotalar üzerinde dur durak bilmeksizin çalışıyorlar.

 

Sizin Adınıza Her Şeyi Biz Planlıyoruz.

Ankaragrup tur ekibi, sizin adınıza turla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve organize eder. Ulaşımdan konaklamaya, konaklamadan transfere, transferden nerede yemek yeyip nereden hediyelik eşya almanız gerektiğine kadar her şeyi sizin yerinize düşünüp planlıyor.

 

Türkiye’nin Dört Bir Yanını Gezdiriyoruz. 

Ankaragrup tur ekibi, sizi Türkiye’nin dört bir yanına, toplam binden fazla şehre, kasabaya ve köye götürür. Her bir şehrin, her bir kasabanın, her bir köyün tarihini, kültürünü ve yöresel lezzetlerini keyifle size aktarır.

 

En Kaliteli Otellerde Konaklama 

Rezervasyon yaptırdığınız esnada size hangi otelde konaklama yapacağınız muhakkak belirtilir ve garanti edilir. Genellikle bölgenin en güzel otellerinden birinde konaklama yapılır.

 

En İyi Rehberler

Bir turu keyifli hale getiren ve organize eden tur rehberidir. Rehberiniz size bölgeyle alakalı tarihi ve kültürel bilgileri verip yöresel lezzetleri tanıtır. Ankaragrup rehberlerinin her biri gerek bilgi birikimi gerek de kalitesiyle pek çok tur şirketinden büyük ölçüde ayrılır.

 

Ulaşım Tercihi 

Turlarımıza dilerseniz uçakla, minibüslerimizle veya otobüsümüzle katılabilirsiniz. Tura ve size en uygun ulaşım saatlerini seçeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Ankaragrup turları ekibi büyük ve kurumsal bir ekip olmanın avantajıyla ulaşımı, kişisel alımlardan çok daha uygun bir fiyata karşılamaktadır.

 

Turların Vazgeçilmezi Olan Yöresel Lezzetler

Türkiyemizin en özel ve vazgeçilmez parçası muhakkak ki yöresel lezzetlerimizdir. Ankaragrup’un sizin için özel hazırladığı tüm turlarımızda yörenin en özel lezzetlerini yerinde ve ekonomik şekilde tatma imkanı bulacaksınız.

 

Çalışmalarımız durmadan devam ediyor

Tur ekibimiz yaz-kış bir an bile durmadan çalışmalarına devam ediyor. Sizin için sizden gelen talepleri de göz önünde bulundurarak yeni tur rotaları belirleyip, o rotalar üzerinde sürekli keşif yapmaktadır.

Bu bir güven meselesi değil mi ?

Satış Sonrası Destek Bizim İçin Çok Önemli!

Size olan sorumluluğumuzu bir adım yukarıya taşımak adına tur sonrası görüş ve önerilerinize çok önem veriyoruz. Her türlü mağduriyetinizi gidermeye çalışıp her daim mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.

Ankaragrup turlarına daha önce hiç katılmadıysanız çok büyük şeyler kaçırıyorsunuz diyor ve sizi Ankaragrup turlarına davet ediyoruz.