Şehirlerarası Transfer

Şehirlerarası Transfer Hizmeti;

Talebiniz doğrultusunda alınan rezervasyona göre Şoförlü araçlarımızla belirlediğiniz gün ve saatte, bulunduğunuz konumdan belirttiğiniz konuma Kişisel veya grup olarak yapacağınız Şehirlerarası seyahatinizde, trafik stresinden ve yol şartlarının mevsimsel zorluğundan uzak, araç içi ikramlıklarımızla lüks ve konforlu bir seyahat sağlıyoruz. 

Ankaragrup Şehirlerarası Transfer hizmetiyle ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

Seyahatiniz süresince kendinize, Ailenize, çalışma arkadaşlarınıza veya misafirlerinize zaman ayırabileceğiniz, gidilen şehirde adres arama, otopark bulma, o şehrin trafik stresi gibi sorunlar ile uğraşmadan, gideceğiniz yere zamanında ve emniyetli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bu bir güven meselesi değil mi ?

Şoförlerimiz; Takım elbiseli, sürüş ve yol güzergahları konusunda uzmanlaşmış ve karayolları trafik kanununun gerektirdiği tüm sertifikaları edinmiş, sektörlerinde yılların deneyimine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Özel taleplerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurup hizmet süresince ilk günden son güne kadar programınıza uyan konforlu ve değerli zamanınızı her an etkin bir biçimde kullanacak güzergah oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Araçlarımızda buzdolabı, sıcak ve soğuk su, uydulu Tv, Seyahat süresi boyunca kullabileceğiniz sınırsız Wi-fi internet ve ikramlıklarımız ile gideceğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayan bu hizmetimizden yararlabilirsiniz.